1 / 8
Se prodava Mercedes C220
2.300 €
03.02.2023 07:55

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Mercedes. C 220 vo odlicna sostojba registriran do septemvri trulo nema 1997 enterir prekrasen treba da se vidi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
078347707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам