1 / 5
СЕ ИЗДАВААТ СОБИ ВО НАСЕЛБА СВ.СТЕФАН ВО ОХРИД
500 МКД
05.09.2022 13:00

Охрид / Охрид

Се издаваат соби во атрактивната населба Св. Стефан во Охрид со прекрасен поглед на езерото и Охрид.Посебен влез,паркинг,двор...Цена по договор

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
078411207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам