1 / 3
Prodavam polovni aluminiumski bandaži VW
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.08.2022 11:45

Охрид / Охрид

Prodavam originalen VW set bandaži 18-ki (4 polovni i dobro sočuvani). Gumite se 235/40 ZR18 (letni).

Категорија: Останато

Се продава од:

Klimčo
Потврден огласувач
070352141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам