1 / 12
ADIDAS ADIPRENE Original !!!
900 МКД
17.12.2022 14:43

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

<40

Боја:

Црна

Se prodavaat original patiki ADIDAS ADIPRENE so golemina broj 37 i 1/3 (23,5cm).
Patikite se odlicno socuvani ,udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena ................900 den

Tel. 077 75 27 75
(viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

FILA Patiki - Original !!!

1200 МКД

UNDER ARMOUR JET MID - Original !!!

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам