Baram vrabotuvanje
По Договор
22.08.2022 15:40

Автокоманда / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram kontakti za razgovor so stranski rabotodavaci koi sto nudat rabota vo srbija ili eu so postojan angazman ili pomos za moznosti za vrabotuvanje i trajno iseluvanje od mk so pokana plakam, moze so ili bez smestaj, za dogovor

Категорија: Вработување / Барам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам