1 / 5
Hyundai Tucson 4X4 crdi
5.200 €
22.08.2022 16:05

Делчево / Делчево

Марка:

Hyundai

Модел:

Tucson

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Dzipot e vo odlicna sostojba Pali vozi so novi gumi napraven servis ulje I filtri za poveke info na tell 078 916 492 Vasko moze I viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075309346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам