1 / 1
Audi a3
8.000 МКД
08.02.2023 10:58

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7.5J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandasi od audi a3 super ne se krivi
2 gumi solidni

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Blagojko
Потврден огласувач
075528448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам