Цвеќара Бисера Вработува !!!
По Договор
31.08.2022 12:40

Охрид / Охрид

Категорија:

Останато

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Цвеќара Бисера има потреба од девојче за работа со или без работно искуство
Работни часови 6 во денот !!!
Плата по договор.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Petreski
Потврден огласувач
075360121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам