1 / 5
VW NEW BEETLE 1.9TDI 90KS
2.300 €
2.500 €
24.10.2022 09:36

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

New Beetle

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

071 470 314
071 470 314
Napraven servis , nov akumulator , registracija do 11.2022 atest folii na stakla so klima ispravna vo dobra sostojba +389 71 470 314
+389 71 470 314
+389 71 470 314
+389 71 470 314

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bmw
Потврден огласувач
076720943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам