1 / 5
Sonari humminbird helix 5 - 20%
15.500 МКД
23.11.2022 18:55

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Сонари humminbird helix 5 g2 19500ден - 20% =15500ден и humminbird helix 5 g2 chirp gps 25500ден - 20% =20500 ден Hobby market Delcevo www.hobbymarket.com.mk тел. 072714474 Инфо за

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Се продава од: Претпријатие

Hobby market
Потврден огласувач
072714474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам