1 / 1
Се продава нова куќа во Охрид
185.000 €
22.08.2022 23:42

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

218 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

❗️Се продава нова, невселувана и целосно опремена куќа во Охрид (позади хотел Фламинго) со двор од 600м2 и површина од 218м2.
Изградено со сите стандарди и целосна право-техничка документација.


цена: 185000евра

шифра: 1010

За подетални информации контактирајте не:
📞 +389 78 391 348
📞 +389 78 928 767
📩 realdealskopje@gmail.com
Ваш Real Deal

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

RealDeal
Петар Попарсов 19/2
Потврден огласувач
078928767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам