1 / 12
PRODAVAM TOCAK MAX LADY BIKE 3.0 CITY SPRINTER 6 BRZINI 28''
8.000 МКД
9.500 МКД
17.01.2023 09:30

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM VELOSIPED MAX - CITY SPRINTER 3.0 LADY BIKE HI-TEN STEEL F0RK PERFORMANCE 6 BRZINI I ORGINALEN SALTER I MENUVACI, V - BRAKE ALUMINSKI RACKI I KOCNICI I PEDALI , 28 -KA ALUMINSKI DUPLI BANDAZI VO BOJA SO NOVI GUMI FABRICKITE, SO HROMIRANI VOLAN, BRANICI BAGAZNIK NOGARKA SVONO PLUS KORPA ZA NAPRED SO KOMFORT SEDISTE, NE VOZEN MNOGU KAKO NOV KVALITETEN I IZDRZLIV KOMPLETNO FUNKCIONALEN VO BESPREKORNA SOSTOJBA ! ! !

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Скопје
Потврден огласувач
078 235 531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам