1 / 11
Bmw E36 318i Benzin/Plin
3 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.11.2022 20:30

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

1994

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano cela godina, servisirano, smeneto komplet set lamela, ima 17ki bantasi, GT spoljer no ne e seuste namesten, isto taka go imam i fabrickiot branik…
Od oprema poseduva:
-Servo
-Airbag
-Abs
-Klima
-El na stakla
-El na retrovizori
-Centralno
-Naslon za raka
-Maglenki
-Trokrak volan
-Fabricki Telefon
-M sedista
-M Branici
-dva kluca itn…
Moze zamena so moja ili vasa doplata…
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Петар
Потврден огласувач
079341620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам