1 / 2
Prodavam motor 1.6 16v benzin Citroen c4 Pezo Peugeot
3 €
07.03.2023 07:43

Македонска Каменица / Делчево

Se prodava ispraven motor benzinec
1.6 16v 2005godina
Redovno servesiran so servisna kniska
Odgovara za citroen i pezo

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
078888803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам