1 / 10
Mercedes E 220T CDI
6.800 €
01.12.2022 12:00

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Podetalni informacii za Oglasot moze da dobiete na brojot: 070 212 123

T model uvezen od Švajcarija. Pominati 285000 km.
Prva registracija juni 2009.
Oprema Exclusive.
Letni i zimski gumi.
Klima so četiri zoni.
Tempomat.
Govorni komandi.
Navigacija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marketplace
Потврден огласувач
079326444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам