1 / 2
БОЛЕР 80 Л
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 12:24

Карпош / Скопје

Бојлер 80 литри
Треба да се исчисти и греач да се смени

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
070204248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам