1 / 1
Nisko montazno bojerce
1.500 МКД
29.10.2022 12:33

Кисела Вода / Скопје

NISKO MONTAZNO BOJERCE ISPRAVNO.10 LITRA. 22OO.DENARI.
KONTAKT SAMO NA 070 457 713

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
070231766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам