1 / 5
Hyundai Santa Fe !!!
1 €
Цената не е фиксна
19.01.2023 12:54

Неготино / Неготино

Марка:

Hyundai

Модел:

Santa Fe

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Hyundai 2.0 84kw
registrirano do 12.2022
Poveke info na brojot:
075 435 522

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
076986591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам