1 / 8
ford fiesta 1.2
1.350 €
23.08.2022 12:13

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kolata e vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vanco
Потврден огласувач
078361121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам