1 / 7
Ford eskord 1.8 td
600 €
09.10.2022 10:40

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Seprodava Ford kollata e vo dobra sostojba stegnat nema regPali vozi mozhit i za dellovi barajte na ovoj broj 078 369 185

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oti
Потврден огласувач
078381161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам