1 / 3
BMX Велосипед - Детски
3.500 МКД
23.08.2022 12:48

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

16 "

Одлично сочуван детски велосипед , сопирачки на сајла

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

ANTONIO
Потврден огласувач
070200810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам