1 / 4
Delovi za Lenovo ThinkPad X240
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 11:33

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Dve maticni ploci edna so Intel Core i5-4300U a drugata so Intel Core i7-4600U i displej originalni koristeni i ispravni.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
071259393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам