1 / 12
Audi A6 C5 2.8 V6 quattro
1.990 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 00:23

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

143 kw / 194 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Помината регистрација атестиран плински уред атестирани фолии
Можна е замена со Ваша доплата

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

zokiprocent
Потврден огласувач
071249898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам