1 / 4
Ktm kako nov
25.000 €
24.09.2022 22:41

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

24 "

Se prodava velosiped ktm kako nov donesen od svajcarija cena 25000 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070434926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам