1 / 8
***** Капитал ***** Куќа со дворно место Косел
78.000 €
03.02.2023 10:53

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

251 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2005

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Косел

Куќа со дворно место на границата помеѓу Лескоец и Косел, наспроти фабриката "Kostal"
Куќата има поглед на езеро и тврдината.
Куќата е нова, со голем двор и пространство, на мирно место опкружена со зеленило и истата е градена по најсовремени градежно архитектонски стандарни.
Објектот може да се подели на два засебни објекти, но е потребно доинвестирање.
Прекрасно место за фамилијарно домување.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид
ТЦ Амам локал 224/1 Охрид
Потврден огласувач
078 232 047; 071 321 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам