1 / 5
Prodazba na freza
700 €
23.08.2022 17:18

Кочани / Кочани

Se prodava freza sirina 160 santimetri italijanska marka od italija e kupena i donesena.cena 700 evra ili po dogovor.informacii na telefon 075 533 547

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Се продава од:

draganco
Потврден огласувач
076716117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам