1 / 8
mazda Premacy
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.02.2023 20:28

Кичево

Марка:

Mazda

Модел:

Premacy

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Останато

ISPRAVNA,SERVISIRANA PALI VOZI
info 070 610 647 Dragan
info 078 319 189 Rade

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

rade
Потврден огласувач
078319189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам