1 / 4
Se prodavat stolici
1.800 МКД
2.000 МКД
21.03.2023 12:48

Охрид / Охрид

Se prodavaat okolu 8 stolici upotrebuvani vo klub, zacuvani, mnogu udobni, kako fotelji.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Ivo
Потврден огласувач
077847435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам