1 / 2
Velosiped Uto
2.000 МКД
23.08.2022 19:10

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

se prodava
velosiped uto 2000 den i velosiped MAX 2000 den
vo dobra sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

V
Потврден огласувач
070628173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам