1 / 4
Aprilija atlantic 500cc 2005
2.700 €
03.12.2022 09:02

Струга / Струга

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2005

Модел:

Atlantic

Километри:

30000

Motorot e vo top forma, smeneto ule, filter, antifriz, novi gumi, kais i rolni.
Registriran do juli 2023 so zelen karton.
Mozna zamena za enduro od 2008.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071349880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам