1 / 8
MacBook Air 13'' 2015 za delovi
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.01.2023 21:48

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Се продавам MacBook Air 13'' 2015 скршен на пола за делови.
Не покажува дека се полни!
Се продава комплет, делови не вадиме од него.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078281194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам