1 / 5
METALNI MERACI ZA TEMPERATURA ZA FURNI RERNI SKARI KAMIN..
600 МКД
23.08.2022 21:48

Куманово / Куманово

Универзален прегледен аналоген термометар
погоден за вградување на камин, фурна, скара, пушница, котел...

-2 мерни скали: 50-500'C и 100-1000'F
-едноставна монтажа со една навртка
-димензии: 52мм х 10.4мм х 52.7мм

Испраќам по карго низ цела МК!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам