1 / 5
Opel Corsa D 1.0 Klima Parking senzor
2.300 €
Цената е фиксна
23.08.2022 22:49

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Corsa D
▪︎ 2003 ✅
▪︎ 58 Ps✅
▪︎ Klima✅
▪︎ Parksensor✅
▪︎ Radio CD ✅
▪︎ Airbag ✅
▪︎Singjiri i ri / Novi sindžir
whatsapp Viber -> 0049-176 91377793

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

haris
Потврден огласувач
004917691377793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам