1 / 1
UBEDLIVO NAJDOBRA IPTV I SATELITSKA TELEVIZIJA NA BALKANOT
По Договор
1 €
30.01.2023 10:58

Тетово / Тетово

*** IPTV PRO & CS PREMIUM TV ***

IPTV и 📡Сателитска Cs

Побарајте бесплатен тест 24 часа!

🎬 Уживајте во преку 20000 канали
🎬 Национални и меѓународни канали
🎬 Филмови,серии, музика и документарци
⚽️ Над 350 спортски канали 🏆
👼 Детски
🎬ХХХ Филмови за возрасни
🖥 4K FHD HD SD

За да користите IPTV потребна е брзина на нет над 10 Mbit/s

✅ Може да гледате на:
✅ Смарт ТВ
✅ Android TV
✅ Андроид ТВ бокс
✅ Смарт телефон
✅ Амазон стик
✅ Таблет
✅ Компјутер/лаптоп
✅ Сателитски приемници Enigma2
✅ Dreambox, Vu Solo/Zero, Zgemma и други..

🍀 Повеќе од 13 години искуство и задоволни клиенти

📞Техничка поддршка 24/7/365


Mobilen 38970823115
Viber 38970823115
WhatsApp 38970823115

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / IPTV

Се продава од:

Dzoniiptv Pro
Потврден огласувач
+38970823155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам