1 / 7
Xsara 1.9D 98' 1200€
1.200 €
17.04.2023 22:29

Охрид / Охрид

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Citroen

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
070 247 121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам