1 / 9
Audi a8 3.0tdi quattro 2005god. Moze Zamena
7.000 €
04.12.2022 11:37

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

11 kw / 15 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Full oprema. Registriran cena god
Sostojba perfektna
Moze zamena moja ili vasa doplata
Povise inf. 070318110

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

-----
Потврден огласувач
070318110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам