1 / 2
Contenetal 235/50 R19 99H MS
6.000 МКД
08.03.2023 08:37

Кавадарци / Кавадарци

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

235

Висина:

50

Дијаметар:

19

Contenetal 235/50 R19 99H MS 4 gumi 072/206 901
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Straso
Потврден огласувач
072206901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам