1 / 12
VW PHAETON 3.0 TDI 4X4 224HP 165KW
999 €
10.11.2022 15:13

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Phaeton

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Odlicen, odzuvan, servisiran
PHAETON 3.0TDI 4X4 165KW 224HP
JASTUCI
TEMPOMAT
TIPTRONIC TRANSMISSION
SENZORI
MNOGU DODATNA OPREMA
REGISTRIRAN DO 01.06.2023
TELEFON ZA KONTAKT: 075304810

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075304810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам