1 / 10
DAIHATSU TERIOS 4x4 PLIN
3.300 €
3.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2023 11:44

Штип / Штип

Марка:

Daihatsu

Модел:

Terios

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Terios 1.3.2005 god.4x4 na BG tabli
Klima .servo. aibag .ABS. el.proziri
Plinski ured
Vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078474116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам