1 / 4
Opel corsa
111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.10.2022 19:26

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Benzin registrirana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

vanco
Потврден огласувач
070272036 077533344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам