Peugeote 306 070243964
1 €
22.09.2022 15:52

Кратово

Марка:

Peugeot

Модел:

306

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam pezo 306 96god hitno HITNO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
070243964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам