1 / 2
REEBOK ULTIMATIC - Original !!!
1.200 МКД
27.11.2022 21:15

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

42

Боја:

Црна

*************P R O D W D E N I ****************

Se prodavaat original patiki REEBOK ULTIMATIC so golemina br. 42 (27,5 cm)
Patikite se odlicno socuvani udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena..................1200 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076444076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE Air Max INFURIATE 2 Mid - Original !!!

2200 МКД

NIKE Zoom KD 14 Black Lime Glow-Original !!!

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам