1 / 4
Se prodava plac na pat za Zhelino, Tetovo
80 €
24.08.2022 15:11

Тетово / Тетово

Квадратура:

2410 m²

Тип на земјиште:

Градежно

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Zhelino vo Tetovo.
_______________
▪️ Plac: 2410m2
▪️ Shirina: 90m
▪️ Dolzina: 27m
▪️ Markica za gradba : DA (za 2 objekti)
▪️ Namena: Industriska i Stanbeno-Delovna
▪️ Kompletna dokumentacija za: voda, struja i kanalizacija.
_______________
Cena:
➧80€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам