1 / 5
Shitet banesë shumë afër Qendrës së Shkupit
68.000 €
Цената е фиксна
07.10.2022 16:52

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Чаирска бр. 36

Shitet banesë e re afër Qendrës së Shkupit, më saktësisht sapo e kalon rrugën e Plastikave, përballë kopështit për fëmijë Fidani në hyrje të Çairit. Banesa posedon dhomë ndejtje, kuzhinë, ballkon, dhomë fjetjeje, dhomë për fëmijë, koridor dhe banjo. Banesa është e konceptuar në atë mënyrë që maksimalisht është e shfrytëzuar çdo hapësirë e saj. Është e mobiluar me elemente dhe mobilje moderne, stili më i ri, të gjitha të përpunuara sipas përmasave të dhomave dhe hapësirës. Banesa shitet komplet e mobiluar. Gjendet në katin e 2 dhe ndërtesa posedon lift. Ndërtesa është e ndërtuar sipas të gjitha standardeve më të reja. Posedon instalacion për nxemje qendrore me rrymë. Nxemja është me klimë. Poshtë ndërtesës gjendet market, në afërsi prej 60 m gjendet kopështi i fëmijëve "Fidani", në afërsi prej 400 m gjendet Bitpazari dhe Klinika e Bitpazarit. Qendra e Shkupit gjendet afër vetëm 10 min ecje në këmbë. Për informata shtesë kontaktoni në numrin e telefonit.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ard
Потврден огласувач
072261157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам