1 / 3
Cafe racer REGAL RAPTOR 250cc
1.350 €
01.11.2022 13:07

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2013

Модел:

Regal Raptor

Километри:

40000

Se prodava Regal Raptor 250cc NAC
So 2 klipa
Vodeno ladenje, servisiran so nov anlanser i regler.
Ekonomicen i mokjen.
Potrosnja okolu 3l/100km.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075223966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам