1 / 11
Shitet banesë shumë afër Qendrës së Shkupit
68.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.11.2022 13:25

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Чаирска бр. 36

Shitet banesë afër Qendrës së Shkupit, më sakt në hyrje të Çairit, përballë kopështit për fëmijë "Fidani". Banesa është e mobiluar me mobilje të stilit më të ri dhe aparaturë nga më të rejat dhe shumë kualitative. Është shfrytëzuar maksimalisht çdo hapësirë e banesës. Posedon dhomë ndejtje, kuzhinë, ballkon, dhomë fjetjeje, dhomën e fëmijëve, korridor dhe banjo. Poshtë ndërtesës gjendet Marketi Kipper, në afërsi prej 60 m gjendet kopështi për fëmijë Fidani, në afërsi prej 400 m gjendet Bitpazari dhe Klinika e Bitpazarit. Qendra e Shkupit gjendet në afërsi prej 10 min ecje në këmbë.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ard
Потврден огласувач
072261157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам