1 / 5
intel I5 gamer
240 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.11.2022 16:48

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

intel i5 3470 maticna GIGABAYTE GA-b75m-d3h
ram ddr3 samsung 8gb
hardisk 500gb WD blue nov
graficka rx 550 4gb
windows 10pro licenciran
kompjuterot moze dase kupi i so rx580 sapphire i so
deep cool 550 napojuvanje za cena na toa ili za povekje detali javetese

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

meglen
Потврден огласувач
070259229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам