1 / 5
Garnitura
700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.08.2022 19:36

Струга / Струга

Se prodava garnitura vo odlicna sostojba trosed, dvoset i 2 fotelki.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Hadis
Потврден огласувач
075589971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам