1 / 6
Se iznajmuva deloven prostor 505m2
1 €
26.01.2023 10:21

Битола / Битола

Квадратура:

505 m²

Se izdava delovno industriski objekt so povrsina od 505m2.Objektot e kompletno klimatiziran i ima sopstveno parno greenje.Dve kancelarii po 30m2 soblekuvalna i kujna.Proi


zvoden pogon od 400m2 i dvorno mesto(parking) od 370m2.Lokacija industriski pat do Javor distributiven centar.Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Blagoja
Потврден огласувач
070269030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам