1 / 1
GRANITNI KOCKI
25 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.01.2023 22:30

Скопје Центар / Скопје

GRANITNI KOCKI 20X20 CENA 30EUR/M2 ZA SEKAKVA NAMENA(PAT,OGRADA,ZIDOVI,POPTPORI,TLO STO TRPI GOLEMA TEZINA I SL) VECNA GRADBA SO ODLICNA CENA

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од: Претпријатие

Ljupco
Потврден огласувач
077949086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам